می 12, 2022

کاربرد اجاره کولر گازی ایستاده در ۲۰۲۴

کاربرد اجاره کولر گازی ایستاده

اجاره کولر در چندین نوع مختلف صورت می گیرد که عبارتند از: اجاره کولر آبی، اجاره کولر آبی پرتابل، اجاره کولر گازی پرتابل و اجاره کولر گازی ایستاده. بحث این مقاله در مورد اجاره کولر گازی ایستاده است. اجاره کولر گازی ایستاده یا همان اجاره کولر گازی بانکی است که در محیط های بزرگ و یا بیشتر در محیط های تجاری و نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. اجاره کولر گازی ایستاده با توجه به میزان قدرت آنها متفاوتند و معمولا در گروه اجاره کولر گازی ایستاده تک فاز و اجاره کولر گازی سه فاز قرار می گیرند لذا قدرت این دو کاملا با هم متفاوت است چرا که دستگاههای سه فاز از قدرت بیشتری در تولید هوای مطلوب برخوردارند.

بر این اساس نسبت به محیط از نظر متراژ باید کولر گازی متناسب با آن در نظر گرفته است. مهمترین بحث در اجاره کولر گازی ایستاده بسته بودن فضا ها و دریچه ها است چرا که در این صورت دستگاه مورد فشار قرار خواهد گرفت و بجای تولید سرما به دنبال گرفت رطوبت محیط خواهد بود لذا پیشنهاد می گردد زمانی که اقدام به اجاره کولر گازی ایستداه می نمایئد تمامی خروجی ها محیط را کاملا ببندید.

 

کاربرد اجاره کولر گازی ایستاده

کولر گازی ایستاده نوعی از کولرهای گازی پرتابل است که به دلیل قدرت و ظرفیت بالا، برای خنک سازی فضاهای بزرگ مانند سالن های اجتماعات، تالارهای عروسی، نمایشگاه ها، رستوران ها و … مناسب است. اجاره کولر گازی ایستاده در شرایطی که نیاز به خنک سازی موقت و کوتاه مدت در فضاهای بزرگ وجود دارد، راه حلی مقرون به صرفه و کاربردی است.

 • مجالس و تشریفات: در مراسم عروسی، جشن ها و سایر مجالس که تعداد زیادی مهمان حضور دارند، استفاده از کولر گازی ایستاده می تواند به خنک سازی سریع و موثر محیط کمک کند.
 • نمایشگاه ها و فروشگاه ها: در نمایشگاه ها و فروشگاه های بزرگ که نیاز به تهویه مطبوع دائمی وجود دارد، اجاره کولر گازی ایستاده می تواند به عنوان راه حلی موقت تا زمان نصب سیستم تهویه مطبوع دائمی مورد استفاده قرار گیرد.
 • مکان های اداری و تجاری: در ادارات و شرکت های بزرگ که در فصل گرما با مشکل گرما روبرو هستند، اجاره کولر گازی ایستاده می تواند به خنک سازی محیط کار و افزایش راندمان کاری کارکنان کمک کند.
 • مکان های ورزشی: در سالن های ورزشی و باشگاه های بدنسازی که به دلیل فعالیت های ورزشی، دمای محیط بالا می رود، استفاده از کولر گازی ایستاده می تواند به خنک سازی و تهویه مطبوع محیط کمک کند.

مزایای اجاره کولر گازی ایستاده

 • صرفه جویی در هزینه: خرید کولر گازی ایستاده به دلیل قیمت بالایی که دارد، برای همه افراد مقرون به صرفه نیست. اجاره کولر گازی ایستاده راه حلی مناسب برای استفاده از این نوع کولر در مواقعی است که به خنک سازی موقت و کوتاه مدت نیاز است.
 • نصب و راه اندازی آسان: کولرهای گازی ایستاده به راحتی نصب و راه اندازی می شوند و نیاز به تخصص خاصی ندارند.
 • قابلیت جابجایی: این نوع کولرها به دلیل دارا بودن چرخ، به راحتی قابل جابجایی هستند و می توان از آنها در مکان های مختلف استفاده کرد.
 • تنوع در ظرفیت: کولرهای گازی ایستاده در ظرفیت های مختلف موجود هستند و می توان با توجه به نیاز و متراژ فضای مورد نظر، کولر مناسب را انتخاب کرد.

برخی از معایب اجاره کولر گازی ایستاده

 • هزینه اجاره: اجاره کولر گازی ایستاده به طور موقت می تواند هزینه بر باشد.
 • سروصدا: کولرهای گازی ایستاده به دلیل قدرت بالا، ممکن است صدای زیادی تولید کنند.
 • مصرف برق: این نوع کولرها به دلیل قدرت بالا، مصرف برق بالایی نیز دارند.

در اجاره کولرهای گازی به نکات زیر توجه نمایید :

در اجاره کولرهای گازی به نکات زیر توجه نمایید :

 • قبل از اجاره کولر گازی ایستاده، متراژ فضای مورد نظر را به طور دقیق اندازه گیری کنید و با توجه به آن، کولر با ظرفیت مناسب را انتخاب کنید.
 • به میزان صدای کولر گازی ایستاده توجه کنید و در صورت نیاز، از کولرهای کم صدا استفاده کنید.
 • به میزان مصرف برق کولر گازی ایستاده توجه کنید و سعی کنید از کولرهای با مصرف برق بهینه استفاده کنید.
 • از شرکت های معتبر و شناخته شده برای اجاره کولر گازی ایستاده استفاده کنید.

نتیجه گیری

اجاره کولرگازی راه حلی مناسب برای خنک سازی موقت و کوتاه مدت فضاهای بزرگ است. این نوع کولرها مزایای متعددی مانند صرفه جویی در هزینه، نصب و راه اندازی آسان، قابلیت جابجایی و تنوع در ظرفیت دارند. با این حال، اجاره کولر گازی معایبی مانند هزینه اجاره، سروصدا و مصرف برق بالا نیز دارد.برای اجاره انواع کولر میتوانید با پشتیبانی ساوانا تماس بگیرید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest